InformaceÚvod

Otevřeli jste autorské stránky spisovatele Josefa Brodila, na kterých formou e-shopu nabízí zájemcům knihy, vybrané dle následujících bodů:

 1. Vlastní literární tvorbu.

 2. Knihy nezávislých autorů, přímo spolupracujících s J. Brodilem.

 3. Knihy vydávané v malých nákladech, dále knihy začínajících a neznámých autorů.

 4. Jako doplněk vybrané tituly ze současného hlavního proudu knižní distribuce.

Legislativa

Nákupní řád tohoto internetového e-shopu odpovídá zákonným předpisům pro provoz elektronických a zásilkových služeb. Základní právní normou platnou v České republice upravující provoz e-shopu je občanský zákoník ve znění novely č.367/2000 Sb. V Kontaktech je uveden provozovatel e-shopu, Josef Brodil, tel: 603 162 504, neplátce DPH. Kupujícím je každý zákazník - spotřebitel, který pošle objednávku prostřednictvím uvedeného e-shopu.

Odstoupení od smlouvy

Když vyberete nevhodný výrobek, můžete ho vrátit do 14 dnů od doručení, bez udání důvodu. Vrácena bude plná cena zboží bez poštovného, pokud je zboží kompletní, nepoškozené a čisté. Pokud tomu tak nebude, může prodávající vracenou kupní cenu snížit o částku odpovídající znehodnocení. Peníze za zboží budou kupujícímu vráceny do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

Nákup

 1. Klikněte na vybraný titul, dále na symboly Koupit - Zaplatit, vyplníte údaje, způsob platby, dopravu a objednávku odešlete. Obratem dostanete potvrzení objednávky.

 2. Knihy odesílám do týdne od přijetí objednávky. Pokud to není možné, oznámím ihned důvod odkladu a platný termín dodávky.

 3. Při odběru více knih platíte jedno poštovné podle hmotnosti zásilky.

Platba

 1. Bankovním převodem na účet: 123-1337660287/0100.

 2. Dobírkou - poštovní, nebo v Zásilkovně.

Doprava

 1. Dodávka domů, v Brně a okolí do 20 km 50 Kč.

 2. Česká pošta bez dobírky 70 Kč.

 3. Česká pošta s dobírkou 110 Kč.

 4. Zásilkovna 80 Kč

Reklamace

Vykazuje ji dodaná kniha vady, které považujete za nutné reklamovat, nebo ji chcete v zákonné čtrnáctidenní lhůtě vrátit, postupujte následujícím způsobem: Zašlete mně e-mail s číslem objednávky a názvem knihy, nebo zavolejte na telefonní číslo: 603162504 a reklamaci vyřídíme po telefonu. Zpětnou adresu oznámím. V případě oprávněné reklamace uhradím náklady za dopravu a vrátím do týdne peníze. Reklamovaná kniha nesmí být poškozená, ani opotřebovaná četbou.

Ochrana údajů

Základní ustanovení     

 1. Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů je Josef Brodil.

 2. Osobními údaji se rozumí veškeré informace o identifikované fyzické osobě, v našem případě jméno, bydliště, telefon a e-mail. Správce nemá pověřence pro ochranu osobních údajů.

Zákonný důvod a účel zpracování osobních údajů

Vyřízení kupní smlouvy a dodání objednaného zboží.

Doba uchovávání údajů

Po dobu existence e-shopu Knihy Josef Brodil.

Podmínky zabezpečení osobních údajů

Správce prohlašuje, že k osobním údajům zákazníků má přístup pouze on.

Závěrečné ustanovení

Odesláním objednávky z internetového formuláře potvrzujete, že souhlasíte se zpracování poskytnutých osobních údajů za účelem uzavření kupní smlouvy. Souhlas udělíte zaškrtnutím souhlasu v internetovém formuláři.

Zpracoval Josef Brodil, dne 5.3.2020